19 Kasım 2016 Cumartesi

Biber Hapıyeni kas kütlesini Ambalaj gecede elde bir şey değildir. Sen sürecine kararlı olsun ve doğru besin seçimleri yapmak ve aslında onlara sopa gerekir. Tabii Bina kaldırma egzersizleri ve ağırlık ile ne çok şey var ama aynı zamanda yukarı enerji düzeyleri tutmak ve kas gelişimini desteklemek için doğru gıdalar gerekir. size yeni kas kütlesini korumak için yönetecek tek yolu iyi bir vücut diyet ve kasları hedef alan bir egzersiz rejimi ayak uydurarak gereğidir. ağzınıza gider her şey dikkatlice düşünülmelidir.

karbonhidrat

kas kütlesi büyür ve aslında büyümeyi sürdürmek için ararken Karbonhidratlar çok önemlidir. Ancak, aynı zamanda karbonhidrat ve bu birkaç gün boyunca tüketiminin kısıtlanması ve daha sonra şu günlerde alımı artırarak gereğidir yapmanın en iyi yollarından biri ile doğru seçimleri yapmak emin olmak istiyorum. Eğer döngüsü karbonhidrat, size süreci tersine ve daha sonra alımı artırmak için yüksek metabolizma götürmek mümkün olduğunda.

Eğer şişman olma sonunda kalmaz ayrıca saatin karbonhidrat istiyorum. Günlük karbonhidrat büyük miktarda kahvaltı sırasında ve eğitim-indükler kas yıkımını önlemek için eğitimli sonra olmalıdır. Bu aynı zamanda kontrol altında kortizol tutmak için iyi bir yoldur. karbonhidratlar sizin için çalışmasını sağlamak için, tam tahıllı makarna ve ekmek, esmer pirinç, yulaf ezmesi ve tatlı patates gibi yavaş yanan olanları seçerek düşünün.Yavaş karbonhidrat insülin etkilerini azaltır.

İçecekler

optimum düzeyde gerçekleştirmek istiyorsanız, o zaman hidrate kalmasını sağlamalıdır. Doğru hidrasyon metabolizması yüksek tutar ve kaslarınızı ulaşmak ve bir fark yaratmak, böylece iyi kullanmak için besin koydu. Dışında her gün yeterli miktarda su almasını sağlamak, ayrıca düzenli olarak çay içme düşünmelisiniz. bu yağ mücadele kimyasalları artırılması söz konusu olduğunda, yeşil çay, siyah çay ve oolong iyi bazılarıdır. Eğitim ve yeşil çay kalori yakılmasını artırmak antioksidanlar içerirler önce alındığında çay en iyi şekilde çalışır. Eğer sonunda yalın olsun size kan şekeri seviyelerini stabilize etmek için bazı ginseng atabilir.

Dışında su ve çay, aynı zamanda sırasında ve egzersiz yaptıktan sonra, daha önce sağlıklı enerji içecekleri düşünebilirsiniz. Ayrıca kitle bina sonuçları maksimize edecek günlük diyet protein içecekleri de dahil olmak üzere; Sadece vücut için en iyi ürünleri seçmek gerekir.

Amino asitler

Kas kazanımları için diyet olarak bir anabolik ortam sağlamak taurin ve glutamin amino asitleri dikkate alın. Glutamin kortizol alımı böylece kas yıkımını ve protein kaybını önlemek ve sonrası egzersiz alınmalıdır etkiler. Daha iyi anabolik kenar böylece diğer taraftan taurin kas içindeki su tutma artırır; yağ oranını düşmesi öncesi ve sonrası egzersiz alınabilir. Kaslarınız dallı zincirli amino asitler için gitmek ve kahvaltı ekleyene korumak için. BCAA böylece egzersiz sırasında kullanılmaz kas proteini depolanan yedek yakıt kaynaklarını yapmak.
biber hapı


Article Source: http://EzineArticles.com/9525201

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder